O nás

Do sítě více než 300 stanic technické kontroly v celé ČR dodáváme zdarma motoristický magazín dobré pohody SeTKání. Čtyřikrát do roka v něm naleznete praktické informace z oblasti automobilů, žhavé novinky daného období, řidičské zkušenosti slavných osobností, pohled na silnice v blízkém i dalekém zahraničí nebo zajímavé čtení o významných českých fotografech. K tomu navíc soutěže o skvělé ceny, křížovky a plakáty světových i domácích hvězd závodních tratí.

V každém čísle poskytujeme oddělení Ministerstva dopravy BESIP prostor k propagaci jejích kampaní za větší bezpečnost na našich silnicích. Dosavadní čtenářský ohlas i stovky zaslaných vyluštění křížovky od čtenářů z celé republiky výmluvně svědčí o tom, že síť stanic technické kontroly, proporčně lokalizovaných po celém území ČR, je při stotisícovém nákladu našeho časopisu z hlediska efektivity zásahu cílové skupiny čtenářů s bezprostředním vztahem k motorismu a souvisejícím oborům, skvělou příležitostí pro inzerenty.
Pravidelně mezi ně patří pojišťovny (Česká pojišťovna, Kooperativa, ČPP, Allianz, VZP, Wüstenrot), výrobci a dovozci automobilů i motocyklů (Škoda, Hyundai, Opel, Chevrolet, Citroën, KIA, Subaru, VW, Seat, Fiat, BMW, Yamaha, Honda  aj.), dodavatelé maziv (Castrol, Fuchs oil), výrobci pneu (Pirelli, Nokian) a producenti četných dalších komodit, souvisejících s automobilismem (Construct, Defend, Alcar, Brzdy, Bosch, APM-Automotive aj.).